O MNIE

 

patmat avatar patrycja matusiak stelmasiak

 

 


Jestem Patrycja. Urodziłam się jako multipasjonatka ładnych rzeczy, a z wykształcenia jestem architektem wnętrz. Robię rzeczy #diy do mieszkania i przy okazji je tutaj pokazuję.

Królicza mama. Do naszej rodziny należy królik Jurek zwany też Zającem, a już niedługo, bo w listopadzie, dołączy nasz człowiek – syn Aureliusz. Przewiduję w niedługim czasie wysyp dziecięcych tutoriali.


 

 

Mieszkam na poddaszu kamienicy z lat 50. XX w centrum Bolesławca na Dolnym Śląsku. W naszym mieszkaniu cały czas coś remontuję i ulepszam.

Skąd nazwa bloga? Pat Mat to trzy pierwsze litery mojego imienia i nazwiska. Po prostu. Kojarzycie może Pata i Mata z czeskiej bajki Sąsiedzi? Tak, mam z nimi coś wspólnego… w swoim  życiu też wiele razy coś sknociłam. Z reszty robię tutoriale :D.

Jeśli zakupy, to z konieczności. Bardziej wolę przerabiać niż kupować nowe. Podczas studiów pracowałam w Skansenie, stąd wzięło się moje zamiłowanie do staroci i folkloru. Niestety tej miłości nie podziela mój mąż, dlatego jeszcze nasze mieszkanie nie przypomina wiejskiej chaty w Zalipiu.